Junior Specjalista/-tka ds. wsparcia klienta (j angielski B2-C1)

Miejsce pracy Kielce
Wynagrodzenie 3200 - 3300 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kielce (świętokrzyskie)
Opis oferty Naszym klientem jest znana, polska firma.
Zakres obowiązków
  • obsługa zamówień klientów z UK
  • obsługa dokumentacji, wpisywanie danych do systemu
  • współpraca z innymi działami w firmie

Na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy i wdrożymy w pracę ważnego działu w firmie.

To czego oczekujemy od Ciebie :

  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2, mile widziany C1
  • nastawienia na rozwój
  • pro-klienckiego podejścia
  • optymizmu, otwartości
  • terminowości w realizowaniu zadań
Oferujemy
  • wynagrodzenie na start : 3200 - 3300 brutto na umowę o pracę
  • kwartalne, dodatkowe premie
  • dofinansowanie do wakacji, paczki na święta
  • pakiet benefitów  : karta sportowa, opieka medyczna,
  • jasną ścieżkę wdrożenia i opiekę osoby doświadczonej
  • możliwość kariery w strukturach firmy o międzynarodowym zasięgu
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 4 marca 2021