Junior Specjalistka (Home Office) - j.niemiecki

Miejsce pracy Warszawa;Gdańsk;Kraków;Poznań;Katowice;Łódź;Wrocław
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja tworząca swój dział związany z obsługą klienta niemieckojęzycznego, w pełni zdalnie.
Zakres obowiązków
  • udzielanie odpowiedzi (telefon/czat/mail) na pytania zainteresowanych klientów dotyczących posiadanych usług (operator telefonii komórkowej)
  • zmiana taryf, abonamentów, odnotowywanie informacji w systemie
  • informowanie o możliwości zmiany warunków na korzystniejsze
  • chęć do nauki - firma zapewnia szkolenie wstępne w formie zdalnej (8 tygodni) - płatne od pierwszego dnia, przygotowujące w pełni do pracy
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego: poziom C1
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, inne języki nie są wymagane
  • pozytywne nastawienie i chęć zdobycia cennego doświadczenia
  • gotowość do pracy zdalnej z domu, dziennie jest to 8h. Różne zmiany:  8-16, 10-18, 12-20. Z uwagi na charakter pracy i dostępność dla klientów, raz w miesiącu w sobotę praca jest od 9-17, za nią w tygodniu jest dzień wolny
Oferujemy
  • pracę w pełni zdalną (łącznie ze szkoleniem) w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do doświadczenia i oczekiwań kandydata
  • dodatkowe comiesięczne premie za efektywność podczas rozmów (średnio kilkaset zł miesięcznie)
  • bardzo bogaty pakiet benefitów na start: karta multisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, możliwość nauki języków obcych
  • realną możliwość rozwoju, zdobycia cennego doświadczenia
  • pomoc w procesie rekrutacyjnym : przygotowanie do rozmowy, weryfikacja językowa, szybki proces rekrutacyjny po naszej stronie i maksymalnie 10-12 dni na odpowiedź
  • praca dla zainteresowanych : od zaraz lub możliwość dopasowania się do planów życiowych i chęci rozpoczęcia pracy
Data ostatniej modyfikacji piątek, 13 stycznia 2023