Junior Specjalistka Home Office z językiem niemieckim

Miejsce pracy Kraków; Warszawa; Rzeszów; Łódź; Opole;
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z największych firm na świecie realizująca projekty dla klientów biznesowych.
Zakres obowiązków

na tym stanowisku nie jest wymagane doświadczenie - szkolenie i wprowadzenie do pracy zajmuje jeden dzień -
nie ma też kontaktu z klientem - jest to praca dla osób lubiących spokojną, administracyjno-biurową pracę.

  • wprowadzanie danych do systemu
  • weryfikacja i sprawdzanie dokumentów finansowych
  • przygotowywanie raportów
  • wyszukiwanie informacji w bazach danych firmy
  • znajomość języka niemieckiego (B1/B2) oraz angielskiego (komunikatywne B1 do komunikacji i maili wewnątrz firmy)
  • otwartość na pracę zdalną i z domu- raz w miesiącu wymagane jest spotkanie zespołu w Katowicach by ustalić priorytety na dany miesiąc
  • znajomość pakietu MS Office
  • chęć rozwoju i motywacja do pracy w strukturach międzynarodowej firmy
Oferujemy
  • umowę o pracę : otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów jeśli chodzi o podstawę, brak sztywnych widełek, dla osób z doświadczeniem, możliwość rozmów o innym stanowisku
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym laptop
  • możliwość w pełni pracy zdalnej
  • wstępne szkolenie 1 dniowe w Katowicach
  • możliwość awansu, rozwoju i większych zarobków
  • pakiet benefitów : w tym karta multisport, rozszerzona opieka medyczna o stomatologa, dofinansowanie do kursów językowych
  • pracę w komfortowych warunkach w domu w standardowych godzinach od poniedziałku do piątku
Data ostatniej modyfikacji piątek, 27 października 2023