junior SQL Developer

Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty

Naszym klientem jest polska firma zajmująca się tworzeniem usprawnień wewnętrznych procesów w przedsiębiorstwach, głównie branży logistycznej i produkcyjnej.

Zakres obowiązków
  • Projektowanie i budowa aplikacji mobilnych i portalowych na platformach low-code: Mendix, Novacura
  • Projektowanie i budowa rozwiązań integracyjnych na platformie iPaaS Dell Boomi
  • Budowanie i wdrażanie nowoczesnych systemów ERP (IFS Applications)
  • Modyfikacja istniejących i tworzenie nowych funkcji ERP (framework IFS Fundation1)
  • Dostosowywanie interfejsu użytkownika (C#)
  • Przygotowywanie skryptów i zapytań dla baz Oracle (SQL)
  • Konfiguracja interfejsu użytkownika przy pomocy narzędzi administracyjnych (nowe pola, obiekty, zakładki, zdarzenia bazodanowe i inne)
  • Kontakt z konsultantami i klientami w celu omówienia szczegółów wymagań wprowadzonych rozwiązań i zmian
  • 1-2 lata doświadczenia w tworzeniu skryptów SQL dla bazy Oracle oraz w programowaniu w języku PL/SQL
  • Znajomość C# i/lub Java na poziomie podstawowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Kreatywność, chęć rozwoju i tworzenia innowacyjnych rozwiązań
Oferujemy
  • wynagrodzenie uzależnione od kompetencji
  • elastyczny czas pracy
  • indywidualny plan szkoleniowy i rozwojowy
  • wiele ciekawych wyzwań
  • benefity : opieka medyczna, karta sportowa
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 15 kwietnia 2021