Key Account Manager (branża budowlano-usługowa)

Miejsce pracy Kraków; Wrocław; Warszawa
Wynagrodzenie 10 000 - 12 000 netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Rzeszów (podkarpackie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług.
Zakres obowiązków
  • rozwój sprzedaży w sektorze budowlanym i aktywne pozyskiwanie Klientów, zgodnie ze strategią handlową firmy (B2B)
  • realizacja celów sprzedażowych
  • działania promocyjno-wizerunkowe, wzmacniające wizerunek firmy i relacje w Klientami
  • ugruntowane doświadczenie oraz sukcesy w branży budowlanej / kontaktach z developerami
  • aktywne kontakty i relacje z klientami
  • gotowość do podróży służbowych
  • wysokie umiejętności negocjacyjne
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • dodatkowe prowizje
  • dużą samodzielność
  • pracę w systemie home-office z cyklicznymi zjazdami do centrali
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód slużbowy klasy średniej
Data ostatniej modyfikacji 1 września 2020