Key Account Manager (branża finansowa)

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Gdańsk
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia do ustalenia
Województwo Warszawa (mazowieckie); małopolskie; pomorskie
Opis oferty Dla jednego z naszych klientów - firmy działającej od ponad 20 lat w sektorze finansowym, poszukujemy osób odpowiedzialnych za pozyskiwanie nowych klientów B2B.
Oferowany produkt jest niezbędny dla firm do ich dalszego rozwoju.

Zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • Realizacja planów sprzedażowych i finalizacja umów
  • Utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami
  • Budowanie marki na podległym terenie
  • Doświadczenie min 2 lata w sprzedaży usług finansowych : leasing / faktoring / kredyty dla klienta biznesowego
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży
  • Samodzielność, kreatywność, pro-kliencka postawa
  • Prawo jazdy kat B
Oferujemy
  • Wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę B2B
  • Dodatkowe prowizje od pozyskiwanych nowych klientów ( przez cały czas kiedy nimi są )
  • Samochód służbowy (po okresie próbnym możliwość wyboru w danym budżecie)
  • Niezbędne narzędzia pracy : telefon, laptop, wsparcie działu marketingu
  • Pakiet benefitów (multisport, pakiet medyczny)
  • Dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji piątek, 8 stycznia 2021