Key Account Manager ds. sprzedaży dóbr luksusowych z j.angielskim

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 8 000 - 10 000 PLN brutto + prowizje
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma obsługująca klientów zamożnych oraz top kadrę managerską największych korporacji w zakresie dostarczania im usług związanych z ułatwieniem im życia i czasu wolnego.
Zakres obowiązków
  • utrzymywanie relacji z klientami premium
  • pozyskiwanie nowych klientów : indywidualnych i korporacyjnych z kategorii TOP
  • współpraca z działem marketingu
  • realizacja założonych planów i strategii sprzedażowych
  • przygotowanie prezentacji dla klientów
  • dwa lata doświadczenia w sprzedaży dóbr luksusowych lub usług klasy premium : np bankowość inwestycyjna, concierge, etc
  • język angielski na poziomie C1
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, nastawione na obsługę klienta ultra zamożnego
  • samodzielność, optymizm, poczucie humoru
  • biznesowe podejście i wysoka kultura osobista
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 8 000 - 10 000 PLN brutto
  • dodatkowe bardzo atrakcyjne prowizje
  • elastyczne formy zatrudnienia : umowa o pracę / b2b
  • pokrycie ewentualnych kosztów podróży służbowych
  • możliwość poznania bardzo ciekawych osób
  • absolutnie różnorodny charakter pracy
  • stacjonarny charakter pracy z biura w Warszawie
Data ostatniej modyfikacji piątek, 21 stycznia 2022