Key Account Manager na rynek polski (gadżety i odzież reklamowa)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 6 000 - 10 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z największych firm zajmujących się produkcją odzieży i gadżetów reklamowych.
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie klientów i realizacja strategii sprzedażowej firmy
  • budowanie relacji z klientami
  • realizacja planu sprzedaży
  • raportowanie swoich działań
  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży (bardzo mile widziana branża odzieżowa)
  • Umiejętność pracy na celach
  • znajomość technik sprzedaży
  • Pro-aktywność, inicjatywa, samodzielność
  • Determinacja i koncentracja na celu
Oferujemy
  • Możliwość podjęcia współpracy w formie umowy o pracę lub współpracy B2B : podstawa 6 000 - 10 000 PLN brutto w zależności od doświadczenia
  • Dodatkowe prowizje
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Komfortowo urządzone biuro
  • Pakiet socjalny
  • Dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 2 września 2021