Key Account Manager (outsourcing IT)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 10 000 + vat
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest globalna firma IT w zakresie min transformacji cyfrowej czy outsourcingu.
Zakres obowiązków
  • poszukiwanie i nawiązywanie relacji z nowymi klientami (głównie korporacje a w nich działy IT)
  • aktywna sprzedaż i finalizacja umów o współpracy
  • rozwijanie istniejących klientów w zakresie proponowanych usług (outsourcing / rekrutacja)
  • raportowanie swoich wyników
  • współpraca z działem rekrutacji i rekomendowanymi kandydatami
  • analiza lokalnego rynku
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług IT
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • otwartość, samodzielność, kreatywność
  • umiejętność pracy na celach
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 10 000 netto + VAT
  • bardzo dobry system prowizyjny (prowizje rozliczane co miesiąc)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • praca częściowo biurowa, w większości zdalna
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 12 listopada 2020