Key Account Manager regionu DACH (przemysł)

Wynagrodzenie do uzgodnienia
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Województwo śląskie
Opis oferty Naszym klientem jest kluczowa spółka giełdowa z woj. śląskiego z branży przemysłowej.
Zakres obowiązków
  • aktywny kontakt z potencjalnymi klientami na region DACH z branż gdzie występują silniki elektryczne , spalinowe lub napędy : np cały sektor produkcyjny, ciężki, automotive
  • nawiązywanie relacji, prezentacja rozwiązań
  • przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe, finalizacja umów
  • po pandemii : wyjazdy na kluczowe rozmowy do Niemiec
  • raportowanie swoich działań bezpośrednio do zarządu firmy
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego C1, umożliwiająca komunikację biznesową
  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań : usług lub produktów dla branży technicznej / przemysłowej / ciężkiej
  • udokumentowane sukcesy w sprzedaży w branży technicznej / budowlanej
  • umiejętność wykorzystania istniejących szans na rynku, związanych też z szerokim już do tej pory portfolio przedsiębiorstw z UE korzystających z rozwiązań firmy
  • proaktywność, nastawienie na rezultat, samodzielność, optymizm
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : otwartość na oczekiwania kandydata/-tki
  • prowizje od realizacji kontraktów
  • rozwój w przyszłości i objęcie stanowiska wyższego, koordynującego działania na kolejne rynki
  • samochód służbowy klasy średniej
  • pakiet niezbędnych narzędzi do pracy
  • w przypadku podróży po pandemii : pełne finansowanie wyjazdów
  • po okresie wdrożenia możliwa częściowa praca zdalna
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 17 grudnia 2020