Key Account Manager (systemy ERP)

Miejsce pracy Zielona Góra; Katowice
Wynagrodzenie 8 000 - 10 000 netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Zielona Góra (lubuskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jeden z największych w Europie producentów oprogramowania ERP.
Zakres obowiązków
  • odpowiedzialność za sprzedaż produktów softwarowych ERP dla nowych klientów z sektora MŚP
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • systematyczne tworzenie formalnej i nieformalnej sieci kontaktów z decydentami przedsiębiorstw naszej grupy docelowej na wszystkich szczeblach zarządzania
  • prowadzenie procesu sprzedaży będącego odzwierciedleniem procesu zakupu klienta, począwszy od zainicjowania pierwszego kontaktu, aż po podpisanie umowy
  • min. 2 letniego doświadczenia zawodowego w środowisku ERP, BI, CRM, PLM, SCM lub podobnym, udokumentowane sukcesami zawodowymi
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • rozległych kompetencji biznesowych, strategicznych i analitycznych
  • mocno rozwiniętych zdolności interpersonalnych w kontaktach z klientami
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • chęci podnoszenia własnych kompetencji, gotowości do częstych podróży służbowych
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie, w tym atrakcyjny system premiowy
  • samochód służbowy (do wybrania - klasa średnia)
  • pracę w przyjaznej atmosferze (wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe)
  • szkolenia prowadzone na terenie Europy
  • możliwość rozwoju, zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia,
  • możliwość pracy zdalnej
  • telefon, laptop
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 25 sierpnia 2020