Key Account Manager (usługi logistyczne)

Miejsce pracy Warszawa;Łódź
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Warszawa (mazowieckie); Łódź (łódzkie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma z branży logistycznej, poszerzająca swój zespół sprzedaży
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie klientów na usługi spedycyjne : transport drogowy / kolejowy / lotniczy na polskim rynku
  • finalizacja umów (bardzo konkurencyjne warunki w stosunku do dużych firm spedycyjnych)
  • telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientami
  • rozwój istniejących klientów
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym ze sprzedażą usług transportowych
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność finalizacji umów
  • samodzielność, odpowiedzialność
Oferujemy
  • dowolną formę umowy (o pracę/b2b)
  • dodatkowe comiesięczne atrakcyjne prowizje
  • niezbędne narzędzia pracy
  • tryb pracy hybrydowy (biuro/dom)
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 15 maja 2023