Key Account Manager z j.niemieckim

Miejsce pracy Łódź; Piotrków Trybunalski
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo łódzkie
Opis oferty Naszym klientem jest spółka zajmująca się marketingiem B2B, działająca z klientami na terenie całej Europy.
Zakres obowiązków
  • nawiązywanie relacji z klientami niemieckojęzycznymi
  • aktywne pozyskiwanie klientów z regionu DACH
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • organizowanie prezentacji, spotkań
  • współpraca w ramach zespołu w przygotowaniu i usprawnianiu strategii firmy
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1)
  • doświadczenie w sprzedaży do klienta zagranicznego min 2 lata
  • samodzielność, aktywność
  • gotowość do wyjazdów służbowych raz na jakiś czas na teren Niemiec
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - uzależnione od doświadczenia, otwartość na propozycje.
  • prowizje za sprzedaż
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 7 grudnia 2020