Kierownik Biura Inwestycji w złoto i metale szlachetne (Mennica)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 8 000 - 10 000 PLN + prowizje
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z największych w Europie firm zajmująca się handlem metalami szlachetnymi (złoto i monety) otwierająca swoje biuro w Krakowie.
Zakres obowiązków
  • prowadzenie nowo otwieranego biura w Krakowie
  • sprzedaż złotych i srebrnych monet
  • skup walut, złota, srebra
  • prowadzenie czynności z zakresu compliance
  • doświadczenie w pracy - związane ze stanowiskiem w mennicach (obsługa klienta/sprzedaż)
    lub
  • doświadczenie w pracy w branży metali szlachetnych (obsługa klienta/sprzedaż) u brokerów złota
  • przebyte kursy w zakresie AML
  • zaświadczenie o niekaralności
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 8 000 - 10 000 PLN brutto (B2B/umowa o pracę) w podstawie
  • dodatkowe premie
  • samodzielne stanowisko w nowo otwieranej placówce w Krakowie
  • pracę u jednego z największych dealerów złota, cieszącego się dużym zaufaniem
  • działania marketingowe przyciągające klientów z południa Polski
Data ostatniej modyfikacji środa, 23 listopada 2022