Kierownik Biura Obsługi Klienta

Miejsce pracy Wołomin
Wynagrodzenie 5500-7000 brutto
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma produkcyjna z asortymentem budowlanym.
Zakres obowiązków
  • Przyjmowanie i obsługa zamówień wpływających od klientów i działu sprzedaży,
  • Pełna koordynacja działów: sprzedaży, logistyki i finansów,
  • Utrzymanie pozytywnych długofalowych relacji z klientami firmy,
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów (wyceny),
  • Realizacja wyznaczonych celów KPI.
Poszukiwane kompetencje
  • Doświadczenie w kierowaniu biurem obsługi klienta,
  • Dużej komunikatywności i naturalnego optymizmu,
  • Zaangażowania w wykonywane zadania,
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Znajomości pakietu Office,
  • Mile widziane doświadczenie w logistyce.
Oferujemy
  • Umowa o pracę (5500-7000 brutto),
  • Dużą samodzielność,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.
Data ostatniej modyfikacji piątek, 21 maja 2021