Kierownik Działu Finansowego

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 12 000 - 15 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca w branży energetycznej
Zakres obowiązków
  • budowa, rozwój i zarządzanie działem finansów (finanse, księgowość),
  • odpowiedzialność za politykę finansową,
  • tworzenie krótko i długoterminowych strategii finansowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz dla zarządu,
  • współpraca z audytorami,
  • opracowanie struktury finansowania inwestycji,
  • nadzór nad przygotowaniem budżetu,
  • odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz ich optymalizację,
  • nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi,
  • wspomaganie zarządu w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw finansowych,
  • ocena ryzyka finansowego i handlowego,
  • ocena rentowności obszarów działania spółki, implementacja zmian w obszarze finansów
  • kontrola biznesowa finansowa i wewnętrzny controlling,
  • sporządzanie analiz biznesowych, planowanie, prognozowanie,
  • identyfikowanie możliwości rozwoju przedsiębiorstwa,
  • utrzymywanie kontaktów z instytucjami finansowymi
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym (na stanowisku kierowniczym),
  • mile widziane uprawnienia samodzielnego księgowego,
  • dobra znajomość zagadnień podatkowych,
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego
  • praktyczna znajomość systemów finansowych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia,
  • umiejętności długofalowego planowania oraz przewidywania konsekwencji podjętych decyzji,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne i kierownicze,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność zarządzania zespołem
Oferujemy
  • umowę o pracę / kontrakt B2B, wynagrodzenie między 12 000 a 15 000 PLN brutto w zależności od doświadczenia
  • duże możliwości rozwoju w bardzo szybko rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • realny wpływ na działanie firmy i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • stabilną pracę (firma należy do spółki istniejącej kilkadziesiąt lat na rynku o kilkuset mln przychodach)
Data ostatniej modyfikacji środa, 1 grudnia 2021