Kierownik Działu Projektowego (konstrukcje fotowoltaiczne)

Miejsce pracy Łódź;Warszawa;Lublin
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Region mazowieckie; lubelskie; łódzkie
Opis oferty Naszym klientem jest firma produkcyjna, wchodząca w skład grupy spółek, zajmująca się konstrukcjami dla branży fotowoltaicznej
Zakres obowiązków
  • dobieranie rozwiązań technologicznych i technicznych wg oczekiwań i wymagań klientów
  • opracowywanie uzasadnień i komentarzy w zakresie doboru proponowanych rozwiązań
  • uczestnictwo w spotkaniach handlowych na zasadzie eksperta technicznego
  • weryfikacja jakości istniejących rozwiązań, ich optymalizacji i modyfikacji
  • projektowanie nowych rozwiązań w zakresie  systemów montażowych instalacji fotowoltaicznych
  • aktywny udział w projektowaniu innych rozwiązań  i produktów
  • opracowania modelu pracy   i organizacji działu projektowego z uwzględnieniem obiegu dokumentów, zasobów i środowiska pracy oraz efektywnego nim zarządzania
  • wsparcie techniczne w zakresie poszukiwania rozwiązań w procesie sprzedaży dla biznesu (konstrukcje zarówno dla dachów jak i na gruntach),
  • współpraca z technologiem i kierownikiem zakładu produkcyjnego w zakresie opracowywania technologii wytwarzania projektowanych wyrobów, doboru maszyn i narzędzi
  • współpraca z Działem Kontroli Jakości i zewnętrznymi jednostkami badawczym w zakresie walidacji i certyfikacji produktów
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Projektowego w branży fotowoltaicznej minimum rok lub Konstruktora z minimum 3-4 letnim doświadczeniem
  • umiejętność organizacji pracy
  • prawo jazdy kat B
  • mobilność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie
  • gotowość do relokacji - Piotrków Trybunalski
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata oraz formę współpracy : umowa / B2B
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • mieszkanie służbowe, wsparcie w zakresie relokacji
  • bardzo duże możliwości rozwoju i awansu w nowopowstałej fabryce wchodzącej w skład grupy kapitałowej jednej z największych Polskich firm
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji piątek, 29 lipca 2022