Kierownik Działu Skupu złota i metali szlachetnych

Miejsce pracy Wrocław
Wynagrodzenie 8 300 - 12 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Wrocław (dolnośląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z firm zajmująca się sprzedażą i skupem złota.
Zakres obowiązków
  • wycena towaru od klientów w punkcie stacjonarnym (złoto/złote monety/srebro)
  • obsługa dwóch portali internetowych związanych ze skupem złota
  • zarządzanie wysyłkami do klientów
  • zarządzanie trzema oddziałami skupującymi złoto
  • bieżąca obsługa klienta
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z wyceną złota , min 1-2 lata : skup metali szlachetnych / dealer złota / ew. lombard
  • odpowiednie uprawnienia : kasjera walutowego, złota dewizowego, nt. prania brudnych pieniędzy
  • niekaralność
  • pozytywne podejście
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : od 8 000 PLN brutto (B2B/umowa o pracę)
  • dodatkowe comiesięczne premie
  • pracę w standardowych godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku
  • dużą samodzielność i odpowiedzialne stanowisko
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 7 grudnia 2021