Kierownik Magazynu i Logistyki (import globalny)

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 12 000 - 13 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest organizacja zajmująca się wymianą i odnawianiem urządzeń elektronicznych.
Zakres obowiązków
  • Dbałość o poprawność rozliczeń wysyłek magazynowych i logistycznych
  • Organizacja i kontrola wszystkich procesów magazynowych i logistycznych
  • Organizacja i przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji
  • Kierowanie, motywowanie i rozwijanie zespołu logistycznego w celu zapewnienia, że wszystkie obowiązki są wypełniane zgodnie z wymaganymi standardami oraz w ramach wymagań BHP
  • Opracowywanie opisów procesów biznesowych oraz tworzenie instrukcji pracy działu
  • Organizowanie i towarzyszenie importowo-eksportowym operacjom logistycznym: o eksport towarów z Polski do Europy Środkowo-Wschodniej, UE, Afryki o import towarów i części zamiennych z USA, Chin i UE
  • Organizowanie i przeprowadzanie odpraw celnych
  • Uczestnictwo w procedurach odpraw celnych, dostarczając wszystkie wymagane dokumenty
  • Wystawianie faktur i wysyłka wymaganych dokumentów wysyłkowych do klientów

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w organizowaniu operacji importowych i eksportowych - np Chiny, USA, Afryka, Europa
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w zarządzaniu magazynem
  • Znajomość jęz. angielskiego - poziom min. B2
  • Znajomość aktów prawnych regulujących działalność w zakresie zaopatrzenia, logistyki, odpraw celnych, magazynowania i rozliczania zasobów materiałowych i technicznych;
  • Znajomość dokumentacji importowo-eksportowej, warunków dostawy towarów, Incoterms;
  • Znajomość programu MS Excel;
  • Doświadczenie w pracy z programem ERP
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe 12 000 - 13 000 PLN brutto
  • dodatkowe premie kwartalne
  • dużą samodzielność w polskich strukturach międzynarodowej organizacji
  • niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 27 lutego 2023