Kierownik Produkcji

Miejsce pracy Kielce
Wynagrodzenie 5500 - 6500 PLN
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Kielce (świętokrzyskie)
Opis oferty Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się , nieduża spółka produkcyjna.
Zakres obowiązków
  • planowanie, realizacja i nadzór produkcji
  • podejmowanie działań w celu zwiększenia efektywności
  • kontrolowanie jakości wykonywanej pracy
  • dbanie o pozytywne relacje wśród pracowników (kilka osób)
  • nadzorowanie sprawności funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • dodatkowo : kontrolowanie stanów magazynowych i wystawianie dokumentacji w rygorze akcyzowym
  • min. dwa lata doświadczenia na stanowisku kierownika produkcji / mistrza zmiany
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • umiejętność obsługi komputera, praca na programie Subiekt
  • zmysł techniczny, proaktywne podejście, inicjatywa w działaniu
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia : 5 000 - 6 000 PLN
  • dużą samodzielność w działaniu
  • komfortowe warunki pracy
Data ostatniej modyfikacji środa, 7 kwietnia 2021