Kierownik Produkcji Aluminium

Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie); Rzeszów (podkarpackie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma produkcyjna, ulokowana 40km od Krakowa, która planuje rozbudowę zakładu.

Zakres obowiązków
  • Kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym aluminium (profile/okna)
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji technologicznej,
  • Nadzór nad technicznym przygotowaniem linii produkcyjnych,
  • Kontrola jakości wyrobów i procesu,
  • Dbałość o terminowość realizacji celów produkcyjnych,
  • Współpraca z Działem Logistyki w zakresie koordynacji dostaw,
  • Współpraca z Magazynem w zakresie kontroli stanów magazynowych materiałów produkcyjnych,
  • Wdrażanie nowych produktów i rozwiązań
  • Udział w rekrutacji nowych pracowników
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcji aluminium min 3 lata
  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowniczymi (produkcja)
  • Wysokie zdolności organizacyjne,
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań usprawniających organizacje pracy oraz podnoszących jakość produkcji,
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów z uwzględnieniem czynnika ludzkiego
  • Umiejętność analizy danych i raportowania w tym dbałość o koszty,
  • Znajomość systemów do zarządzania procesami produkcyjnymi,
  • SOLIDNOŚĆ, skrupulatność/precyzja, sumienność, samodzielność
  • Obsługa pakietu MS Office – w tym Excel,
  • Gotowość do relokacji na południe Polski (40km od Krakowa)
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w oparciu o B2B lub umowę o pracę : wysokość do ustalenia, otwartość na oczekiwania kandydata
  • ·niezbędne narzędzia pracy
  • w przypadku relokacji na południe Polski - pomoc w relokacji i zapewnienie mieszkania
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju w tym rozwijanie produkcji (dobudowa nowych hal etc)
  • dużą samodzielność w strukturach firmy o rozpoznawalnej marce
Data ostatniej modyfikacji piątek, 29 kwietnia 2022