Kierownik Projektów Handlowych z j.angielskim

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 7 000 - 9 500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca w branży militarnej.
Zakres obowiązków
  • Prowadzenie projektów handlowych w tym utrzymywanie kontaktów z klientami oraz dostawcami;
  • Realizacja strategii promocyjnej w tym udział w targach, prezentacjach;.
  • Przygotowanie ofert handlowych i przetargowych w obszarach działalności spółki, zabezpieczenie ofert kooperacyjnych u podwykonawców, dobór odpowiedniej konfiguracji sprzętowej;
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającą komunikację w mowie i piśmie (kontakt z dostawcami zagranicznymi);
  • Wykształcenie techniczne;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z przygotowywaniem ofert handlowych;
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;

    bardzo mile widziane :
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert dla klientów sektora zamówień publicznych w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych;
  • Doświadczenie związane z ofertowaniem w projektach zawierających w swoim zakresie prace budowlane, projektowe i instalacyjne;
Oferujemy
  • umowę o pracę - wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, 7 000 - 9 500 PLN brutto
  • pakiet socjalny : opieka medyczna, pakiet sportowy
  • pracę przy ciekawych projektach
  • normalne godziny pracy (pon-pt, 8-16 lub 9-17)
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 22 marca 2021