Kierownik Robót SRK

Miejsce pracy Poznań;Szczecin
Wynagrodzenie 18 000 - 25 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Województwo Poznań (wielkopolskie); Szczecin (zachodniopomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest duża firma zajmująca się przebudową infrastruktury kolejowej
Zakres obowiązków
  • Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości
  • Bieżące raportowanie do kierownictwa kontraktu
  • Współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji w trakcie prac
  • Udział w odbiorach robót
Poszukiwane kompetencje
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Aktualne uprawnienia w zakresie  prac SRK - Sterowania Ruchem Kolejowym
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
Oferujemy
  • Wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia - od 18.000 brutto w górę
  • Mieszkanie służbowe opłacane przez firmę
  • Samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 9 marca 2021