Kierownik Sprzedaży do sieci handlowych (owoce i warzywa)

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia do ustalenia
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma specjalizująca się w imporcie i eksporcie warzyw i owoców
Zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych odbiorców warzyw i owoców (sklepów, sieci handlowych),
  • Poszukiwanie nowych dostawców – krajowych i zagranicznych,
  • Monitorowanie i analiza rynku, reagowanie na bieżące potrzeby,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi partnerami handlowymi,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy i monitorowanie sprzedaży,
  • Zapewnianie dokumentacji niezbędnej we współpracy handlowej,
  • Realizowanie planów sprzedażowych na wyznaczonym poziomie,
  • Analizowanie, monitorowanie i planowanie sprzedaży do Klienta,
  • Raportowanie wyników sprzedaży.
  • Znajomość branży FMCG (preferowany segment świeżych warzyw i owoców) i relacje z sieciami handlowymi
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientem,
  • Umiejętność negocjowania umów – operowanie językiem korzyści,
  • Mile widziana bardzo dobra znajomość lokalnego rynku,
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • Systematyczność i konsekwencja.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie (otwartość na oczekiwania kandydatów) w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów : karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne
  • Dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 4 maja 2021