Konsultant ds. audytu w zakresie bezpieczeństwa informacji i zarządzania ryzykiem

Miejsce pracy Kraków;Katowice;Rzeszów
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma doradcza działająca w branży cyberbezpieczeństwa
Zakres obowiązków
  • Przeprowadzanie audytów w zakresie bezpieczeństwa informacji
  • Opracowywanie raportów z audytów, prezentowanej wyników audytu
  • Opracowywanie i wdrażanie polityk, procedur oraz zasad w zakresie bezpieczeństwa informacji
  • Rozumienie praktyk i metod z zakresu prowadzenia audytu bezpieczeństwa informacji i zarządzania ryzykiem
  • Znajomość wytycznych i wymagań norm: ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27017, PN/EN ISO 22301
  • Zrozumienie standardów bezpieczeństwa informacji, najlepszych praktyk w zakresie zabezpieczania systemów informatycznych oraz obowiązujących przepisów i regulacji prawnych
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne; zdolność skutecznego porozumiewania się z odbiorcami technicznymi i nietechnicznymi
  • Umiejętność zarządzania czasem i projektami
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego (B2)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy
  • umowa o pracę na czas nieokreślony / kontrakt B2B : otwartość na oczekiwania kandydata
  • atrakcyjny system premiowy
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • prowadzanie ciekawych i pełnych wyzwań projektów, dla polskich i międzynarodowych firm
  • szkolenia zewnętrzne
Data ostatniej modyfikacji piątek, 26 listopada 2021