Konsultant Microsoft InTune (MDM EMM)

Miejsce pracy praca zdalna
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; zagranica; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja spoza Europy, rozbudowująca swoje struktury
Zakres obowiązków
  • rozwiązywanie problemów związanych z instalacją i konfiguracją Microsoft InTune
  • konfiguracja rejestracji InTune przez SMS, e-mail, platformy mobilne
  • odpowiedzialność za instalowanie poprawek i regularne czynności konserwacyjne dla klientó
  • obsługa zgłoszeń serwisowych i alertów , aktualizowanie dokumentacji Runbook
  • mentoring administratorów pierwszej linii wsparcia w razie potrzeby
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2)
  • kilkuletnie doświadczenie z narzędziami EMM (Enterprise Mobility Management) w tym to związane z wdrożeniami tego typu narzędzi
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • wiedza na temat zarządzania incydentami/problemami/zmianami
Oferujemy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę - otwartość na oczekiwania kandydata
  • bogaty pakiet benefitów korporacyjnych
  • dużą samodzielność
  • pracę w pełni zdalną
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 24 maja 2022