Koordynator ds. floty przewoźników (TSL)

Miejsce pracy Rzeszów, Katowice
Wynagrodzenie 4 500 - 8 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę, B2B
Województwo Rzeszów (podkarpackie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma działająca w branży TSL.
Zakres obowiązków
  • Aktywne nawiązywanie współpracy z przewoźnikami dla międzynarodowego transportu drogowego
  • Analiza trendów na rynku przewoźników
  • Śledzenie środowiska prawnego działalności transportowej
  • Budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji biznesowych
  • Negocjowania warunków zawieranych kontraktów
  • Weryfikacji podwykonawców (dokumenty, opinie, ubezpieczenie itp.)
  • Organizowanie kampanii reklamowych i sprzedażowych
  • Oferowanie dodatkowych usług dla przewoźników (karta paliwowa, ubezpieczenie, skonto itd. )
  • Przygotowywanie raportów
  • 2-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu do współpracy firm transportowych jako pośredników
  • Znajomość branży transportowej
  • Zdolności analityczne i negocjacyjne
  • Samodzielność, asertywność
  • Komunikatywny język angielski
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia : od 4500 brutto w górę
  • Dużą samodzielność
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju
Data ostatniej modyfikacji 14 września 2020