Koordynator ds. pozyskiwania funduszy europejskich

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 5 500 - 7 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z firm działających w nowoczesnym sektorze energii
Zakres obowiązków
  • Wyszukiwanie projektów, programów w ramach, których możliwe jest uzyskanie finasowania
  • Przygotowanie informacji o projektach
  • Przygotowanie dokumentów aplikacyjnych o dofinansowanie w ramach programów
  • Znajomość prawa zamówień publicznych
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji dotyczącej pozyskiwania funduszy
  • Przygotowanie dokumentacji
Poszukiwane kompetencje
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata
  • Doświadczenia w pracy z gminami oraz samorządami
  • Samodzielności w działaniu

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 5500 - 7000 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop/telefon)
  • Pracę w komfortowo urządzonym biurze w dogodnej lokalizacji (okolice Ronda Mogilskiego)
  • Częściowo możliwa praca zdalna
Data ostatniej modyfikacji piątek, 30 lipca 2021