Koordynator ds. rozwoju samochodowych stacji ładowania

Miejsce pracy Rzeszów;Warszawa;Katowice
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie); Rzeszów (podkarpackie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca w branży OZE.
Zakres obowiązków
  • odpowiedzialność za stworzenie strategii wdrożenia i realizacji instalacji sieci stacji ładowania aut elektrycznych (klienci B2C / B2B)
  • kompleksowa współpraca z klientami : od etapu zaprojektowania po odbiór
  • wprowadzanie niezbędnych zmian w projektach budowlanych
  • na późniejszym etapie : rekrutacja osób do swojego zespołu
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze elektromobilności
  • mile widziane doświadczenie przy projektowaniu instalacji elektrycznych ( z uprawnieniami )
  • proaktywna postawa, samodzielność
  • wykształcenie wyższe techniczne
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • możliwość realnego rozwoju w firmie będącej od lat na rynku OZE
  • dużą samodzielność i decyzyjność podejmowanych działań
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
Data ostatniej modyfikacji niedziela, 24 stycznia 2021