Koordynator działu elektrotechnicznego (PV)

Miejsce pracy Rzeszów
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Rzeszów (podkarpackie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zakres obowiązków
  • koordynowanie prac działu technicznego
  • nadzór nad montażem instalacji elektrycznych i PV
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • opracowywanie, weryfikowanie oraz kompletowanie dokumentacji technicznych
  • negocjacja warunków współpracy z instalatorami PV
  • odpowiedzialność za terminową i jakościową realizację procesów: logistyki, zamówień, instalacji, zgłoszeń do zakładu energetycznego
  • analiza i weryfikacja rozwiązań technicznych zastosowanych w projektach instalacji fotowoltaicznych
  • współpraca z dostawcami
  • raportowanie postępów prac
Poszukiwane kompetencje
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata
  • znajomości tematyki OZE oraz rynku energii
  • mile widziana znajomość programów wspierających projektowanie instalacji elektrycznych
  • uprawnienia SEP, certyfikat UDT
  • wiedza z zakresu projektowania instalacji elektrycznych według obowiązujących norm
  • umiejętność ustalania priorytetów, rzetelność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy

Oferujemy
  • umowę o pracę, otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego w branży która błyskawicznie się rozwija
  • niezbędne szkolenia oraz kursy
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 1 kwietnia 2021