Koordynator Marketingu

Wynagrodzenie 5 000 - 7 000 brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Województwo Częstochowa (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z czołowych firm dystrybuująca towar do sieci handlowych.
Zakres obowiązków
  • budowanie strategii marketingowej firmy i koordynacja jej wdrażania
  • nadzór nad działaniami marketingowymi i promocyjnymi u dostawców zewnętrznych
  • opieka nad social mediami, stroną internetową, contentem
  • uczestnictwo i promocja firmy na targach (Europa)
  • analiza rynku
  • wspieranie działu sprzedaży
  • zarządzanie dystrybucją materiałów promocyjnych i reklamowych
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku koordynującym działania marketingowe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • autentyczna pasja do marketingu
  • samodzielność, kreatywność
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 5 000 - 7 000 brutto
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność we wdrażaniu własnych pomysłów
Data ostatniej modyfikacji środa, 30 września 2020