Koordynator Montażu Instalacji Gazowych

Miejsce pracy Kraków;Katowice;Rzeszów
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia do ustalenia
Województwo Kraków (małopolskie); Rzeszów (podkarpackie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma która w ramach swojej struktury rozpoczyna montaż instalacji gazowych.
Zakres obowiązków
  • zarządzanie procesami realizacji instalacji gazowych
  • przygotowywanie zamówień sprzętu dla instalacji
  • analiza i weryfikacja rozwiązań technicznych
  • koordynacja prac ekip montażowych - oraz ich zrekrutowanie do struktury
  • optymalizacja procesu realizacji i wdrażanie nowych rozwiązań
Poszukiwane kompetencje
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza w zakresie instalacji gazowych
  • znajomość uwarunkowań prawnych i przepisów budowlanych
  • samodzielność
Oferujemy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie : otwartość na propozycje wysokości po stronie kandydata
  • dodatkowe premie za realizację projektów
  • samochód służbowy klasy wyższej, również do użytku prywatnego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość realnego awansu w tworzonej strukturze
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 27 kwietnia 2021