Koordynator podróży służbowych

Miejsce pracy Katowice;Kraków;Poznań;Gdańsk;
Wynagrodzenie 12 000 -14 000
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie); Łódź (łódzkie); małopolskie; śląskie; Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest producent wywodzący się z branży OZE, realizujący inwestycje na terenie: UE, Ameryki i Azji
Zakres obowiązków

  • Przygotowanie potrzebnych dokumentów do wyjazdu (A1, bilety, testy Covid, bilety lotniczne, odprawy bagażowe)
  • Organizacja potrzebnego sprzętu ciężkiego na miejscu (min. wózki widłowe, podnośniki)
  • Organizacja noclegów dla pracowników
  • Raportowanie do centrali firmy stopnia zaawansowania projektu na którym będą przebywać wysłani pracownicy
  •  Biegła znajomość języka angielskiego : C1, warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do częstych podróży służbowych (do 70%)
  • Doświadczenie w organizacji podróży i delegacji grup pracowniczych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane osoby posiadające również zmysł techniczny (z uwagi na branżę)
Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe na podstawie umowy B2B (pełen etat) – ok 10 000 zł po podatkach
  • Dodatkowe godziny płatne wg stawki 13euro netto/h
  • Służbowa karta kredytowa do opłacania zakwaterowania
  • Możliwość regularnych podróży po całym świecie (Azja, Ameryka, Europa)
  • Niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji środa, 26 maja 2021