Koordynator Projektów biznesowych

Miejsce pracy Szczecin
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Szczecin (zachodniopomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest duża, międzynarodowa organizacja z siedzibą w Szczecinie
Zakres obowiązków
  • planowanie, przygotowywanie i koordynacja działań projektowych związanych z przeniesieniem i opisaniem procesów biznesowych przenoszonych do Polski
  • przygotowywanie materiałów potrzebnych do realizacji projektu pod kątem opisowym i marketingowym, ułatwiającym proces
  • tworzenie dokumentacji projektowej, planów i raportów
  • min rok doświadczenia na stanowisku związanym z projektami biznesowymi lub ich zarządzaniem, najlepiej w międzynarodowych strukturach
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • zmysł marketingowy, lekkie pióro, bardzo dobra znajomość MS Office
  • proaktywne podejście, duża samodzielność
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia (otwartość na oczekiwania)
  • bardzo ciekawą pracę i realny wpływ na biznes i jego dalsze działanie
  • pakiet benefitów w tym karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna premium
  • dodatek urlopowy
  • praca w systemie zdalnym na czas pandemii, potem model hybrydowy
Data ostatniej modyfikacji piątek, 15 stycznia 2021