Koordynator Projektu budowy sieci światłowodowych

Miejsce pracy Toruń
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Opis oferty Naszym klientem jest firma budująca sieci światłowodowe.
Zakres obowiązków
  • Planowanie projektu, monitorowanie wykonania prac, podejmowanie działań naprawczych w przypadku zgłaszanych problemów
  • Identyfikacja i ocena ryzyk w projektach
  • Organizacja pracy w nieprzewidzianych okolicznościach
  • Organizacja zamawiania i dostaw materiałów i urządzeń
  • Rozliczanie materiałów i wyposażenia
  • Nadzór, koordynacja prac, wykonawców i dostawców
  • Dostarczenie klientowi wszelkich informacji o zmianach w projektach
  • Ustalenie harmonogramu realizacji projektu (wnioski o zajęcie pasa, wnioski o przydzielenie pasa i harmonogram prac)
  • Zatrudnianie i prowadzenie rozmów z potencjalnymi pracownikami
  • Udział w negocjacjach i finalizacji umów w kwestiach technicznych
  • Informowanie wyższej kadry kierowniczej o postępach prac i monitorowanie terminowości procesów

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata w zakresie budowy sieci światłowodowych
  • Umiejętności koordynacji prac projektowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Terminowość, zaangażowanie w prowadzone prace.
Oferujemy
  • atrakcyjne warunki finansowe : do ustalenia indywidualnie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 1 kwietnia 2021