Koordynator szkoleń wewnętrznych z językiem angielskim

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa firma wywodząca się ze Skandynawii, rozwijająca swój zespół w Krakowie.
Zakres obowiązków

Głównym zadaniem na tym stanowisku jest administracja i koordynacja szkoleń (sprzedażowych i produktowych) dla pracowników firmy, jej dystrybutorów i klientów.
Współpraca na codzień jest z kierownikami regionalnymi i ich zespołami.

A do tego:

  • administracja Learning Management System (LMS)
  • koordynacja procesu zatwierdzania treści
  • zarządzanie dokumentami i przesyłanie zaktualizowanych plików
  • koordynacja lokalnych adaptacji materiałów szkoleniowych i zlecenia tłumaczeń
  • zarządzanie prośbami od zewnętrznych partnerów o dostęp do LMS
  • doświadczenie w obszarze szkoleń lub administracji min 2 lata
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - C1
  • umiejętności koordynacyjne w projektach
  • gotowość do pracy w godzinach 14-22 (praca dla Ameryki Północnej)
  • uporządkowanie, zorganizowanie
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe - w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów firmowych
  • przyjazne, skandynawskie środowisko pracy
  • możliwość rozwoju
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 5 września 2022