Koordynatorka usług serwisowych i dokumentacji

Miejsce pracy Bielsko-Biała
Wynagrodzenie 6 500 - 7 500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region śląskie
Opis oferty Naszym klientem jest duńska firma z siedzibą w Bielsku-Białej
Zakres obowiązków

W roli koordynatorki usług serwisowych i dokumentacji będziesz odpowiedzialna/-y za większość zadań administracyjnych i dokumentacji, w tym :

  • rezerwacja podróży pracowników : przeloty, hotele, samochody, wizy
  • sprawdzanie poprawności dokumentów w tym faktur, wycen
  • wprowadzanie danych do systemu ERP
  • koordynacja potrzebnych materiałów i zbieranie dokumentacji
  • potwierdzanie danych z klientem
  • sprawdzanie check-listy dla zleconych prac
  • przygotowywanie cyklicznych raportów

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+/C1) codzienny kontakt z językiem
  • świetna organizacja pracy własnej i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku : administracyjnym, koordynatorskim gdzie koordynacja zadań dla części firmy była jednym z obowiązków
  • dobra znajomość MS Office
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • pozytywna osobowość
Oferujemy
  • umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe 6 500 - 7 500 PLN brutto
  • praca ma charakter stacjonarny, biuro ulokowane w Bielsku Białej
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko z możliwością rozwoju
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 5 października 2021