Kreator ds. aromatów spożywczych (Flavorysta/-tka)

Miejsce pracy Kielce
Wynagrodzenie do ustalenia - otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Kielce (świętokrzyskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma z branży około FMCG, produkcyjna, tworząca nowe smaki i aromaty które potem dodawane są do ich autorskich produktów.
Zakres obowiązków
  • Kreacja i rozwój nowych smaków oraz aromatów do naszych produktów
  • Przeprowadzanie badań i eksperymentów smakowych w celu optymalizacji istniejących receptur
  • Ścisła współpraca z zespołem R&D, marketingu oraz produkcji w celu realizacji projektów produktowych
  • Analiza trendów rynkowych i preferencji konsumentów, aby nasze produkty były zawsze o krok przed konkurencją
  • Zapewnienie, że wszystkie tworzone przez Ciebie aromaty spełniają wymogi regulacyjne i standardy jakości
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • Umiejętność analizy sensorycznej oraz praktyczna wiedza z zakresu technologii żywności i aromatów
  • Kreatywność, innowacyjność oraz pasja w tworzeniu nowych, unikatowych kombinacji smakowych
  • Znajomość aktualnych trendów na rynku spożywczym oraz regulacji prawnych dotyczących dodatków do żywności
  • Mile widziane wykształcenie wyższe chemiczne, technologiczne żywności, sensoryczne lub pokrewne
Oferujemy
  • ponadprzeciętne wynagrodzenie, bazujące na Twoich oczekiwaniach
  • mieszkanie służbowe
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • nowoczesne centrum laboratoryjne z możliwością potencjalnej rozbudowy
  • dużą samodzielność w ponad 100 osobowej firmie
Data ostatniej modyfikacji środa, 18 października 2023