Księgowa (CIT) w Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 6 000 - 7 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP
Zakres obowiązków
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • rozliczenia podatkowe CIT, sporządzanie deklaracji, prowadzenie dokumentacji podatkowej, ok 200-300 faktur miesięcznie
  • księgowanie, biężąca analiza i uzgadnianie kont zapisów księgowych
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym i przygotowanie dokumentów do zatwierdzenia
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne firmy
  • kontakt z bankami, US, GUS
  • udział w projektach optymalizacyjnych
  • minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (ekonomia/rachunkowość/finanse)
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i praktyczna znajomość bieżących przepisów praca podatkowego
  • biegłość w posługiwaniu się arkuszami kalkulacyjnymi (Excel)
  • rzetelność, odpowiedzialność oraz zdolności organizacyjne
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, godziny 8:15-16:15 poniedziałek-piątek
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie : podstawa + dodatek służbowy + możliwość otrzymywania comiesięcznej premii
  • nagrody jubileuszowe
  • pakiet socjalny
  • ubezpieczenie grupowe, możliwość otrzymania karty sportowej
  • dużą samodzielność i możliwość pozyskania dużej wiedzy w zakresie księgowości (różnorodne usługi i zakupy)
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 19 lipca 2022