Księgowa ds. podatku CIT z j.angielskim

Miejsce pracy Katowice;Chorzów;Gliwice
Wynagrodzenie do ustalenia, otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Katowice, Gliwice
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z firm która rozszerza swój dział związany z podatkami
Zakres obowiązków
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych i realizacja zadań z obszaru podatków dochodowych od osób prawnych (CIT)

  • Weryfikacja jakości zleceń przygotowywanych przez pozostałe działy dla klientów w zgodności z zakresem prac, obowiązującym prawem podatkowym właściwym dla miejsca sporządzenia i złożenia deklaracji podatkowej, obowiązującymi procedurami, prawidłowymi zasadami wyliczania podatku CIT, instrukcjami od klienta oraz wszelkimi innymi odpowiednimi wytycznymi,

  • Przekazywanie uwag i opinii pracownikom po zakończeniu pracy nad zleceniem,

  • Bieżące wsparcie merytoryczne dla pracowników, udział w konsultacjach merytorycznych,

  • Motywowanie i wspieranie pracowników w zakresie realizowanych przez nich działań,

  • Ocena poziomu wiedzy pracowników wraz ze wskazywaniem potrzeb wiedzowych

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze podatków dochodowych od osób prawnych - podatek CIT, bardzo mile widziane osoby z polskich biur rachunkowych

  •  Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację - B2

  • Wysoka samodzielność, umiejętność zarządzania i priorytetyzowania zadań oraz pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Umiejętność szybkiego dopasowania się do zmian (zarówno prawnych, jak i biznesowych) i samokształcenia w zakresie zmieniającej się legislacji podatkowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dostępność do pracy stacjonarnie w biurze w Katowicach 2 razy w tygodniu

Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe, w oparciu o umowę o pracę
  • roczny bonus finansowy uzależniony od efektów pracy
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia, kafeteria
  • pakiet wdrożeniowy : szkolenia wprowadzające
  • możliwość skorzystania z kilkumiesięcznego urlopu po spełnieniu określonych warunków
  • komfortowe biuro w centrum miasta
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 20 kwietnia 2023