Księgowy/-a PTP z j. francuskim

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest skandynawska firma rozszerzająca swój dział o team francuski PTP.
Zakres obowiązków
  • przetwarzanie faktur w systemie
  • uzupełnianie kont bilansowych
  • obsługa zapytań w sprawie faktur (e-mail/telefon)
  • udział w zamykaniu miesiąca
  • kontakty z działami w zakresie realizowanych procesów
  • codzienna obsługa księgowa
  • doświadczenie w obszarze finansów, bardzo mile widziane w obszarze PTP (nie jest to warunek)
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego (B2/C1)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • zorientowanie na klienta
  • dobra znajomość MS Office (Excel)
  • znajomość systemów SAP mile widziana
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę
  • hybrydowy model pracy (2 dni biuro 3 dni dom) z Krakowa
  • świetną atmosferę pracy w skandynawskiej firmy
  • bardzo bogaty pakiet benefitów : opieka medyczna, nauka języków, ubezpieczenie na życie, miejsca parkingowe dla pracowników, karnety na obiady, prezenty świąteczne, karty przedpłacone, fundusze na wakacje, i wiele innych
  • dużą samodzielność w zgranym zespole
Data ostatniej modyfikacji środa, 26 kwietnia 2023