Kucharz

Miejsce pracy Tarnów
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Tarnów (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z restauracji planująca poszerzyć swój kilkuosobowy zespół.
Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi recepturami i standardami.
  • Dbanie o estetykę serwowanych dań.
  • Kontrola jakości surowców oraz gotowych produktów.
  • Współpraca z zespołem kucharzy oraz innymi pracownikami restauracji.
  • Dbałość o czystość i higienę w miejscu pracy.
  • Tworzenie nowych dań i propozycji do menu.
  • Poszukiwane kompetencje
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Znajomość kuchni polskiej / amerykańskiej
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
  • Pasja do gotowania i chęć ciągłego rozwoju
  • Znajomość zasad HACCP
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - otwartość na oczekiwania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy i sporo ciekawych pozycji w menu :)
  • Data ostatniej modyfikacji środa, 17 lipca 2024