Lider Zespołu ds. zakupów z językiem niemieckim

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Wrocław;Poznań
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Gdańsk (pomorskie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest globalna organizacja.
Zakres obowiązków
  • zarządzanie podległym zespołem
  • pozyskiwanie, negocjowanie, kupowanie : towarów, materiałów, usług
  • zapewnienie ciągłości dostaw
  • dostarczanie potencjalnych oszczędności, analiza rynku
  • zarządzanie umowami
  • min 2 lata na podobnym stanowisku w zakresie strategicznych zakupów lub zarządzaniem kategoriami zakupowymi
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego min B2+ oraz angielskiego min B2+
  • świetnie umiejętności organizacyjne, zorientowanie na cel
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z otwartością na propozycje kandydata
  • umowę o pracę, czas nieokreślony
  • praca w 100 procentach zdalna
  • bardzo bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenia, multisport, platforma szkoleniowa, etc)
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 1 lutego 2021