Lider zespołu obsługi klienta - język francuski

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 10 000 - 12 000
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo małopolskie
Opis oferty Naszym klientem jest znana polska firma produkcyjna, działająca na europejskich rynkach.
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem doradców odpowiedzialnych za obsługę sprzedaży
  • Wsparcie dla partnerów handlowych z rynku francuskiego
  • Komunikowanie działań z innymi działami w firmie
  • Realizowanie strategii, celów oraz założeń budżetowych.
  • Optymalizacja procesów.
Poszukiwane kompetencje
  • Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane
  • Bardzo dobrą znajomość języka francuskiego na poziomie C1
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobrą znajomość MS Office
  • Komunikatywność, nastawienie na proaktywne podejście do klientów i zespołu
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie co kwartał
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Możliwość pracy zdalnej w określonym czasie
  • Bardzo rozbudowany pakiet benefitów
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji 30 lipca 2020