Manager ds. produktów finansowych (kredyty rolnicze)

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 9 500 - 14 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa, innowacyjna firma związana z branżą finansową, która wchodzi do Polski
Zakres obowiązków
  • nawiązanie kontaktu z zainteresowanymi klientami którzy wypełnili formularz na stronie
  • zebranie wszystkich niezbędnych informacji związanych z przygotowaniem finansowania
  • koordynacja projektu aż do pomyślnego uruchomienia pożyczki
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najchętniej w obszarze produktów finansowych kierowanych do rolnictwa (kredyty/pożyczki) lub MŚP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 do komunikacji wewnątrz firmy
  • znajomość rynku pożyczkowego i warunków kredytowych oraz powszechnych procesów i praktyk
Oferujemy
  • bardzo dobre wynagrodzenie oparte o umowę o pracę: 9500 - 14000 PLN podstawy
  • dodatkowe atrakcyjne prowizje
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (min do wyboru laptop z Windows lub Mac, telefon Android lub iPhone, etc)
  • po okresie wdrożenia możliwość pracy hybrydowej (część z domu/część z biura)
  • możliwości związane z rozwojem kariery w szybko rozwijającej się organizacji
  • możliwość stania się udziałowcem firmy na późniejszych etapach
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 21 września 2021