Manager ds. relacji z dostawcami usług w chmurze (AWS,Azure)

Miejsce pracy Warszawa;Kraków;Poznań;Wrocław;Łódź;Gdańsk
Wynagrodzenie 13 000 - 15 000 netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Rzeszów (podkarpackie); Gdańsk (pomorskie); Katowice, Gliwice (śląskie); Poznań (wielkopolskie); Szczecin (zachodniopomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma z branży IT.
Zakres obowiązków
  • Utrzymywanie i budowanie wartościowych relacji z partnerami (Amazon AWS, Microsoft Azure)
  • Powiększanie sieci klientów dla partnerów
  • Badanie potrzeb partnerów i klientów
  • Współpraca z innymi oddziałami w firmie
  • Badanie i analiza potencjalnych możliwości w kierunku rozwoju firmy
  • Bycie na bieżąco z informacjami dot. trendów rynkowych usług w chmurze
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft, AWS lub Google lub doświadczenie pracy w modelu co-sell
  • Angielski C1
  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym (Account Executive, Sales Manager, Business Representative, Account Manager itp.)
  • Doświadczanie w zarządzaniu projektami (zwłaszcza komercyjnymi)
  • Proaktywność, samodzielność, analityczne myślenie
  • Znajomość rozwiązań chmurowych
  • Priorytetyzacja zadań, komunikatywność
Oferujemy
  • Wynagrodzenie 13 000 – 15 000 PLN netto na B2B
  • Praca w 100% zdalna, standardowe godziny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Realna możliwość rozwoju w znanej spółce IT
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 10 maja 2021