Manager ds. utrzymania obiektów w firmie produkcyjnej (facility management)

Miejsce pracy Katowice; Chorzów
Wynagrodzenie 14 000 - 15 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region śląskie
Opis oferty Naszym klientem jest firma produkcyjna posiadająca kilka obiektów i przygotowująca się do inwestycji w nowy zakład produkcyjny.
Zakres obowiązków
  • utrzymywanie infrastruktury techniczej obiektów (zgodnie z prawem budowlanym i wymogami)
  • współpraca z podwykonawcami wraz z nadzorem prac
  • realizacja harmonogramów przeglądów
  • nadzór i kontrola nad pracami budowlanymi oraz dokumentacją i książką obiektów
  • przygotowywanie budżetów
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, dotyczące utrzymania obiektów
  • umiejętność zarządzania ludźmi i doświadczenie w tym zakresie
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • praktyczna znajomość przepisów budowlanych oraz KPA
  • znajomość programu Autocad oraz MS Office
  • bardzo mile widziane czynne uprawnienia budowlane
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 14 000 - 15 000 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów : szkolenia językowe, karta sportowa, ubezpieczenie
  • dodatkowe bonusy świąteczne
  • bardzo ciekawy charakter pracy
Data ostatniej modyfikacji środa, 3 lipca 2024