Manager ds. zakupów i kontroli produkcji w Shenzen (język chiński)

Miejsce pracy Chiny (Shenzen)
Wynagrodzenie do ustalenia, otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Region Chiny (zagranica)
Opis oferty Naszym klientem jest firma produkcyjna, importująca produkty i surowce z Chin.
Szukamy osoby z Polski, która jest gotowa przenieść się do Chin - lub też w Chinach przebywa (miasto Shenzen)
Zakres obowiązków
  • Identyfikacja i selekcja dostawców oraz negocjowanie umów w celu zapewnienia korzystnych warunków zakupu
  • Stałe monitorowanie i ocena wydajności dostawców, w tym przestrzeganie terminów, jakości produktów i zgodności z regulacjami
  • Negocjacje zakupowe (liczone w mln dolarów)
  • Uczestnictwo w procesie produkcji, ścisła współpraca i nadzór nad dostawcami w celu identyfikacji możliwości optymalizacji i minimalizacji ryzyka
  • Zarządzanie procesami zamówień, w tym realizacja zamówień, monitorowanie dostaw i zarządzanie zapasami
  • Analiza rynku i trendów zakupowych, opracowywanie strategii zakupowych wspierających cele biznesowe firmy
  • Rozwiązywanie problemów związanych z jakością, dostawą i fakturami, w tym prowadzenie skutecznych negocjacji i rozwiązań konfliktów
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie zakupów i zarządzania dostawcami.
  • Obecność na miejscu w Chinach (Shenzen)
  • Biegła znajomość języka angielskiego i chińskiego (Mandaryńskiego), w mowie i piśmie.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, silne zdolności negocjacyjne i rozwiązywania problemów.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku wielokulturowym, zdolność do nawiązywania relacji i komunikacji na różnych poziomach organizacji.
  • Gotowość do podróży służbowych.
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata/-tki
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pokrywane wydatki związane z przelotami/etc
  • bardzo samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • duża decyzyjność
  • dodatkowe premie do uzgodnienia
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 17 października 2023