Manager oddziału (branża TSL)

Miejsce pracy Łódź;Wrocław
Wynagrodzenie 9 000 - 12 000 netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo dolnośląskie; łódzkie
Opis oferty Naszym klientem jest spółka realizująca transporty międzynarodowe dla branż produkcyjnych na terenie Europy.
Zakres obowiązków
  • otworzenie nowego oddziału w jednym z wybranych miast : Wrocław lub Łódź
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania poprzez odpowiednie zarządzanie
  • bieżąca kontrola poziomu kosztów i realizacja założeń budżetowych
  • zarządzanie podwykonawcami transportowymi
  • zarządzanie zespołem (mile widziane przejście z całym zespołem lub sprawdzonymi osobami) i udział w rekrutacjach
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży TSL (mile widziane doświadczenie w otwieraniu oddziału) min 2 lata
  • wysoki poziom umiejętności managerskich
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, umożliwiająca kontakt z klientami
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • proaktywną postawę
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od kwoty 9 000 + VAT w górę w zależności od doświadczenia i kompetencji
  • dodatkowe premie i prowizje za wyniki oddziału
  • dużą samodzielność związaną z uruchomieniem oddziału i ułożeniem procesów
  • samochód służbowy
  • pracę dla rozpoznawalnej marki obsługującej międzynarodowe firmy produkcyjne
Data ostatniej modyfikacji niedziela, 24 stycznia 2021