Manager sklepu internetowego i działań e-commerce

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest duża polska firma produkcyjna, działająca (z sukcesami) w tradycyjnych kanałach dystrybucji na kilkudziesięciu światowych rynkach.
Zakres obowiązków
  • stworzenie planu rozwoju sklepu internetowego oraz udział w zbudowaniu i wdrażaniu strategii e-commerce
  • rozwój i zarządzanie realizacją sprzedaży na platformach marketplace (allegro, ebay, amazon)
  • planowanie budżetu marketingowego oraz rozliczanie kosztów
  • zarządzanie współpracą z zewnętrznymi dostawcami (agencje marketingowe etc)
  • planowanie akcji sprzedażowych i marketingowych w kanale e-commerce
  • budowa, rozwój i zarządzanie zespołem specjalistów w swoim dziale
  • prowadzenie analiz działań sprzedażowych (analiza konwersji)
  • badanie trendów rynkowych i efektywne ich wdrażanie w działania sklepu
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym ze sprzedażą internetową
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • doświadczenie w planowaniu i realizacji strategii sprzedaży kanałami e-commerce
  • wiedza z zakresu budowy i optymalizacji sklepów internetowych
  • bardzo dobra znajomość narzędzi e-commerce, podstawowa html i seo oraz excela
  • inicjatywa, kreatywność, umiejętność efektywnego wdrażania swoich pomysłów
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania kandydata jeśli chodzi o wynagrodzenie (preferowane B2B)
  • nieograniczone niemal możliwości rozwoju w firmie która już działa na rynkach światowych
  • możliwość stworzenia sobie stabilnej pozycji w rozwijającym się kanale e-commerce
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność
  • raportowanie bezpośrednio do dyrektora zarządzającego
Data ostatniej modyfikacji środa, 30 listopada 2022